Ko (ne)valgyti, kad augtų?

 (21)
Nenuostabu, kad mano propaguotas mitybos racionas krūtinės augimui nedavė rezultatų. Pasirodo, reikia ne valgyti, o nevalgyti!
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
© Shutterstock nuotr.

Žinau, kad mama su tėčiu slaptai iš manęs pasijuokia, kad pasidaviau jų provokacijai ir pasekiau patarimu valgyti žalią tešlą, kopūstus ir mieles tam, jog augtų krūtinė. Ačiū dievui, kad dar nebuvau tokia patikli ir nepatikėjau draugių patarimais krūtis tepti grietine ir po to trinti vilnone kojine dainuojant „Suk suk rateli"...

Panaršiau internete ir galiu pasakyti, kad daugelio dietologų mintys dėl krūtinės sutampa - reikia rūpintis ne tuo, kas ją augina, o kas stabdo jos vystymąsi.

Anot sveikos mitybos specialistų, krūtų augimą gali įtakoti mėsa. Gyvuliai ir paukščiai šeriami hormoniniais preparatais tam, greičiau augtų. Jiems duodamuose maisto prieduose pasitaiko ir vyriško hormono - testosterono, kuris tikrai ne į gera moteriškoms formoms arba moteriško hormono estrogeno, kurio perteklius gali sutrikdyti krūtų vystymosi procesą. Žodžiu, iš kurios pusės bežiūrėsi - tiek sustabdymas, tiek sulėtinimas - yra ne tai, ko man reikia.

Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną. Žodžiu, nuo šiol lydėsiu mamą maisto pirkti. Atidžiau skaitysiu produktų etiketes arba šturmuosime ūkininkų turgus ir parduotuves - tikrai nenoriu vieną dieną pažvelgusi į veidrodį suprasti, kad ant manęs pradėjo augti viskas, išskyrus krūtis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Mokslininkai pagaliau nustatė, koks yra tobulas... penis (27)

Naujas tyrimas pagaliau pateikė atsakymą į seną klausimą – koks gi yra tobulas penis.

Didžiausios klaidos, sugriaunančios intymius poros santykius (1)

„Su gimtadieniu”, – sumurkė vyras labai intymią akimirką, ir įkarštis meilės žaidimams iškart atvėso. Yra dalykų, kurių džiaugiantis vienas kitu kalbėti nedera – jie atšaldo labiau nei ledinio vandens kibiras arba nukreipia mintis tokia linkme, kad visos išsvajotos viršūnės tampa nykiomis kalvelėmis. Čia savo juodą darbą dar kuo puikiausiai atlieka ir proginis seksas.

Tyrimų rezultatai: lovoje TO moterys nenori daryti (66)

Moterų ir vyrų poreikiai seksualiniame gyvenime labai skiriasi. Jai reikia švelnumo, glamonių ir bučinių, jam – kuo aštresnių pojūčių. Jei seksualinės svajonės nesutampa, metas rimtai pakalbėti ir išsiaiškinti, ko jūs abu tikitės iš santykių.

Jazmin Grimaldi atskleidė tamsiausias garsios šeimos paslaptis FOTO (16)

Apie Monako princo Alberto dukterį Jazmin Grace Grimaldi mažai kas žinojo, dabar 24 m. moteris pirmą kartą viešai prabilo apie santykius su tėvu ir su senele Grace Kelly.

Ir vėl šokiruoja: Lindsay Lohan pliaže užmiršo dėvėti maudomuką (7)

Niekam jau ne naujiena, kad 29 metų Lindsay nuolat įklimpsta į skandalus ir sulaukia audringos visuomenės reakcijos. Jauna mergina jau yra tiek daug patyrusi, kad ir senoliai tiek nepapasakotų istorijų (ir tokių spalvingų!).

Verta žinoti: vienas žingsnis iki neištikimybės (24)

Žavus juodaplaukis įsmeigė į mane rudas akis viduryje gatvės, pabučiavo ranką ir paklausė: ar jūsų vyras sako jums komplimentus?

Labai turtingi vyrai, kurių glėbį šildo itin jaunos merginos FOTO (37)

Šiandien jokia naujiena, kai sužinome, kad labai pagyvenęs milijonierius šalia savęs glaudžia keliomis dešimtimis jaunesnę merginą. Vieni pasipiktinę klausia, kuo gali sužavėti toks senolis gražią, jauną moterį? Kiti tvirtina, kad tai naujoji karta moterų, dėl materialinės gerovės galinčių numoti ranka į fizinę išvaizdą. Neatmetama ir tokia galimybė, kad greta brandaus, savimi pasitikinčio vyriškio jos tiesiog jaučiasi saugesnės.

Nudistų pliažo taisyklės: kaip elgtis ir kokių klaidų nedaryti? (35)

Ar kada esate buvę nudistų pliaže? Užsienyje tai beveik norma, net nereikia specialių nuogaliams skirtų paplūdimių, nes žmonės kur kas labiau atsipalaidavę ir nesigėdija savo kūno. Kita vertus, natūralu, kad ne visi nori stebėti šalia gulinčio poilsiautojo genitalijas.

Ar moters seksualumas ir žavesys atsiskleidžia jai sulaukus 40 metų? (10)

Per abiturientų išleistuves jaunos gazelės spraudžiasi į kuo moteriškesnes suknias, o perkopusios trisdešimt šoka į džinsus ir bando atrodyti kaip moksleivės. Kur dingsta tas tarpsnis, kai galėtume atrasti arba išrasti savo moteriškumą, nesislėpdamos už namo dydžio rankinių, uniforminių džinsų, sportbačių, palapinės pločio džemperių, studentiškų suknelių, kurias praeiviai palaiko pižamomis, rėksmingų mados ženklų, užgožiančių asmenybę?

INTYMU: sekso pozos, kurios degina daugiausiai kalorijų (2)

Daugelis sutiks, kad intymūs santykiai – tai bene efektyviausias būdas deginti kalorijas. Ar kada pagalvojote, kokiai mankštai ar treniruotei prilygsta karštas sekso seansas?

30 intriguojančių faktų apie seksą, kurių nežinojote (21)

Prastas seksas – labai rimta skyrybų priežastis. Taip įsitikinę 50 proc. moterų ir 44 proc. vyrų. Kuo daugiau žinai, tuo mažiau miegi, nes nori viską išbandyti ir patikrinti. Taip gali nutikti, įžengus į intymaus gyvenimo zoną.

Šokiruojančios nuotraukos: nėščia Kim Kardashian nenorėjo, kad šie kadrai pasiektų viešumą (26)

Kim Kardashian niekada nebuvo iš tų, kurios baimintųsi demonstruoti savo kūno linijas. Panašu, kad ir nėštumas jos požiūrio nė kiek nepakeitė. Ji net neatsisako kompromituojančių fotosesijų, kuriose atrodo lyg laisvo elgesio moteris.

Triukas, kuris garantuos tobulus poros santykius (2)

Neištvėriau, pasiūliau draugei įrašyti savo pokalbius su vyru. Mes sėdėjome dviese lauko kavinėje, ji ruošėsi paskui darbo pasiūlymą gavusį vyrą vykti į Didžiąją Britaniją ir ten išspręsti santykių rebusą: įsimylėti iš naujo arba skirtis. Po keturių metų santuokos ir vaiko jautėsi įmesta į baigiantį užakti tvenkinį be romantikos raibulių. Viskas lyg ir neblogai, bet kasdienė monotonija jau pjauna gyvą nervą.

Atviros išpažintys: kokia sekso poza pati maloniausia (34)

Apie tai, kokios sekso pozos patinka, daugelis porų nėra linkusios garsiai kalbėti. Juk tai taip asmeniška ir intymu. Taip pat – ir individualu. Kas užveda ir į beprotiškų aistrų sūkurį nuneša vienus, kitiems gali nesukelti jokių emocijų.

Vyrai atvirai: mano seksualinės fantazijos (12)

Moterys, pasižyminčios neribota fantazija, įvairiausius sekso scenarijus galvoje prasuka LABAI dažnai. O kaip vyrai, ar jie dažnai pasineria į erotines fantazijas? Apie ką jie dažniausiai galvoja savo slapčiausiose mintyse?