Ko (ne)valgyti, kad augtų?

 (21)
Nenuostabu, kad mano propaguotas mitybos racionas krūtinės augimui nedavė rezultatų. Pasirodo, reikia ne valgyti, o nevalgyti!
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
© Shutterstock nuotr.

Žinau, kad mama su tėčiu slaptai iš manęs pasijuokia, kad pasidaviau jų provokacijai ir pasekiau patarimu valgyti žalią tešlą, kopūstus ir mieles tam, jog augtų krūtinė. Ačiū dievui, kad dar nebuvau tokia patikli ir nepatikėjau draugių patarimais krūtis tepti grietine ir po to trinti vilnone kojine dainuojant „Suk suk rateli"...

Panaršiau internete ir galiu pasakyti, kad daugelio dietologų mintys dėl krūtinės sutampa - reikia rūpintis ne tuo, kas ją augina, o kas stabdo jos vystymąsi.

Anot sveikos mitybos specialistų, krūtų augimą gali įtakoti mėsa. Gyvuliai ir paukščiai šeriami hormoniniais preparatais tam, greičiau augtų. Jiems duodamuose maisto prieduose pasitaiko ir vyriško hormono - testosterono, kuris tikrai ne į gera moteriškoms formoms arba moteriško hormono estrogeno, kurio perteklius gali sutrikdyti krūtų vystymosi procesą. Žodžiu, iš kurios pusės bežiūrėsi - tiek sustabdymas, tiek sulėtinimas - yra ne tai, ko man reikia.

Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną. Žodžiu, nuo šiol lydėsiu mamą maisto pirkti. Atidžiau skaitysiu produktų etiketes arba šturmuosime ūkininkų turgus ir parduotuves - tikrai nenoriu vieną dieną pažvelgusi į veidrodį suprasti, kad ant manęs pradėjo augti viskas, išskyrus krūtis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Princesė, kurią kankina didesni išbandymai nei Katę Middleton FOTO (1)

Visuomenė ant rankų nešioja jiems patinkančius žmones, tačiau akimirksniu gali virsti labai žiauria minia, smerkiančia, įžeidinėjančia ir neleidžiančia ištaisyti savo klaidų. Karališkosios šeimos vyrų išrinktosioms kiekvieną dieną tenka kovoti ir įrodinėti, kad jos buvo vertos princesių statuso.

Ar suspėjai į traukinį? Tinkamiausias amžius santuokai (9)

Tyrėjai apskaičiavo, kokio amžiaus geriausia tuoktis – bet ar verta tuo tikėti?

Sužinokite: kas vyksta jūsų kūne ir smegenyse, kai įsimylite ar mylitės (5)

Ko gero visi žinome visą tiesą apie bitutes ir paukščiukus, bet ar žinome, kas iš tiesų vyksta mūsų kūne ir galvoje, kai iki ausų įsimylime ir atsiduodame jausmams? Pateikiame keletą įdomių faktų apie meilę ir seksą, kurie gali jus nustebinti.

KARŠTA: Pippa Middleton pademonstravo tobulas savo kūno linijas! (31)

Atostogų metu jaunesnioji Kates Middleton sesutė Pippa Middleton parodė, kad ilgos valandos, praleistos sporto salėje, nenuėjo veltui.

Neramumai karalystėje: naujienos apie braškančią Kates Middleton ir princo Williamo santuoką (30)

Tai pora, apie kurios meilę ir santykius dar ilgai skambės įvairiausi gandai bei legendos. Nieko keisto, kad kartas nuo karto sužinome naujienų apie tai, kad karališkąją Kates Middleton ir princo Williamo šeimą ištiko krizė.

Seksualiausi ir labiausiai pasileidę Zodiako ženklai (16)

Galbūt dabar suprasite, kodėl tam tikri žmonės nenusakomai traukia. O galbūt ir pati esate nesustabdoma viliokė?

Skaitytojos išpažintis: kas mane po 10 metų paskatino nutraukti romaną su vedusiu vyru (43)

Šioje istorijoje rasite viską, apie ką galėtumėte pagalvoti tik tamsiausiame sapne. Išdavystės, melas, vyro veidmainystės, baimė ir netikrumas dėl to, kas laukia rytoj... Mūsų skaitytojos Vitalijos laiškas sugraudins iki ašarų ir parodys, kaip lengvai moterys kartais tampa savo pačių aukomis.

Britney Spears vulgaraus įvaizdžio klaida jus nustebins FOTO (4)

Būna tokių moterų, kurioms niekaip nepavyksta susitaikyti su bėgančiais metais. Jos bando įsisprausti į per mažus sijonus, laikosi griežčiausių dietų, pasidažo lyg pilnametystės laukiančios paauglės. Atlikėja Britney Spears, panašu, taip pat išgyvena kovos su neišvengiama branda etapą.

Kaip mylėtis ilgiau? Patarimai JAM ir JAI (6)

Nors daugelis porų santykių pradžioje lytinio akto trukmės nesureikšmina, tačiau vėliau tai tampa aktualu. Aišku, jei prisižiūrėjote erotinių filmų, ir įsivaizduojate, kad mylėtis turėtumėte visą naktį, teks nusileisti ant žemės. Tokie atvejai itin reti (abejonių kelia ir jų nauda poros santykiams). Tačiau yra keletas gudrybių, kurios padės tiek, vyrui, tiek moteriai ilgiau džiaugtis meilės žaidimais.

Nustebsite: Katie Holmes ties pavojinga vulgarumo riba FOTO (16)

Ilgakojė Katie Holmes, kuri kasdien atrodo tiesiog tobulai, šį kartą pasirinko tokią trumpą suknelę, kuri vos dengia jos užpakaliuką. Paparacai, aišku, nepraleido progos įamžinti šį vaizdelį!

Dvi didžiausios problemos, atsirandančios kiekvienos poros santykiuose (8)

Per patį močiutės jubiliejaus įkarštį vyras po stalu ima maigyti mobilųjį. Užputoju kaip pigus vynas – darnios poros santykiuose komunikuoti reikia gyvai vienas su kitu, palaikyti šeimyniškus pokalbius prie stalo, o ne naršyti internete. Komunikaciniai prasilenkimai porų gyvenimą nuodija ne prasčiau nei intymumo nesklandumai, taigi pasiryžtu reikalus pataisyti.

Paprasta gudrybė, kaip pagerinti poros seksualinį gyvenimą (13)

Galima tikėti šiais tyrimai, galima ir ne, tačiau verta sužinoti, kas gali paveikti vyro potraukį.

5 būdai, kaip būti geresnei lovoje

Jei nusprendėte, kad metas pagerinti savo įgūdžius miegamajame, siūlome išbandyti keletą triukų, kurie labai patiks jūsų antrajai pusei.

Ko vyrai tikisi iš moterų per pirmąją naktį (19)

Kartais moterys labai jaudinasi dėl to, kokia bus pirmoji naktis su neseniai sutiktu vyrukų. Tiesa, yra keletas dalykų, kurių tikisi dauguma vyriškosios lyties atstovų.

Skyrybų bumas: skirtingais keliais pasuko Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as

Ar karščiausios pramogų pasaulio porelės nebemoka darniai gyventi? Neseniai visus sukrėtė žinia, kad skiriasi idealia laikyta Jennifer Garner ir Beno Afflecko šeima. Gerbėjai nespėjo atsigauti po šios naujienos, kai prieš kelias dienas pradėta kalbėti, kad skirtingais keliais pasuko Gwen Stefani ir Gavino Rossdale'o pora.