Ko (ne)valgyti, kad augtų?

 (21)
Nenuostabu, kad mano propaguotas mitybos racionas krūtinės augimui nedavė rezultatų. Pasirodo, reikia ne valgyti, o nevalgyti!
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
© Shutterstock nuotr.

Žinau, kad mama su tėčiu slaptai iš manęs pasijuokia, kad pasidaviau jų provokacijai ir pasekiau patarimu valgyti žalią tešlą, kopūstus ir mieles tam, jog augtų krūtinė. Ačiū dievui, kad dar nebuvau tokia patikli ir nepatikėjau draugių patarimais krūtis tepti grietine ir po to trinti vilnone kojine dainuojant „Suk suk rateli"...

Panaršiau internete ir galiu pasakyti, kad daugelio dietologų mintys dėl krūtinės sutampa - reikia rūpintis ne tuo, kas ją augina, o kas stabdo jos vystymąsi.

Anot sveikos mitybos specialistų, krūtų augimą gali įtakoti mėsa. Gyvuliai ir paukščiai šeriami hormoniniais preparatais tam, greičiau augtų. Jiems duodamuose maisto prieduose pasitaiko ir vyriško hormono - testosterono, kuris tikrai ne į gera moteriškoms formoms arba moteriško hormono estrogeno, kurio perteklius gali sutrikdyti krūtų vystymosi procesą. Žodžiu, iš kurios pusės bežiūrėsi - tiek sustabdymas, tiek sulėtinimas - yra ne tai, ko man reikia.

Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną. Žodžiu, nuo šiol lydėsiu mamą maisto pirkti. Atidžiau skaitysiu produktų etiketes arba šturmuosime ūkininkų turgus ir parduotuves - tikrai nenoriu vieną dieną pažvelgusi į veidrodį suprasti, kad ant manęs pradėjo augti viskas, išskyrus krūtis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

NETIKĖTAS ŽEMAITĖS VEIDAS: rašytoja sėdėjo kalėjime, rūkė ir karštai mylėjo 30 metų jaunesnį dukros vyrą (106)

Jei kai kurie iš jūsų įsivaizduodavote lietuvių literatūros klasikę Juliją Beniuševičiūtę-Žymantienę, visiems geriau žinomą kaip Žemaitę (1845-1921), suvargusią ir prie balanos palinkusią skarotą kaimo moterėlę, po šio straipsnio turėtumėte nusivilti. Iš tiesų rašytojos gyvenimas buvo neįtikėtinai spalvingas. Kaip ir jos asmenybė. Žemaitė mokėjo kelias užsienio kalbas, ištekėjo „iš reikalo“ ir buvo pametusi galvą dėl 30 metų jaunesnio vyro, kuris vedė rašytojos dukrą.

ŠOKIRUOJANČIOS JAPONŲ LAIDOS: dalyviai netgi tenkinami ranka (30)

TV laidos ir žaidimai, itin populiarūs Japonijoje, šokiruoja net ir visko mačiusius užsieniečius. Tekančios saulės šalyje žmones prie TV ekranų masina didelio populiarumo sulaukiantys projektai, kurių metu dalyviai atlieka gana nepadorias užduotis su seksualinėmis užuomenomis.

Pribloškianti meilužės išpažintis: jų žmonos MAN TURĖTŲ PADĖKOTI (36)

Moteris, turėjusi ilgalaikius romanus su vedusiais vyrais, pribloškė savo atvira išpažintimi. Ji teigė, kad romanai padėjo šeimoms išsaugoti santuoką. 45-erių našlė Gweneth Lee neabejoja, kad suviliojusi vedusius vyrus jų žmonoms padarė didelę paslaugą, už kurią jos turi būti dėkingos.

Vyrai atvirai apie tai, KOKIAS KLAIDAS moterys daro oralinio sekso metu (59)

Raudonuodami, kuklindamiesi, tačiau jie vis dėlto išdrįso pakalbėti apie seksą. Vyrai paatviravo apie tai, kokias didžiausias klaidas moterys daro oralinio sekso metu.

Moters pagalbos prašymas: noriu daugiau SEKSO už savo vyrą (32)

Mūsų visuomenėje dažnai manoma, kad milžinišką seksualinį apetitą turi vyrai, o jų negalinčios „išmaitinti“ moterys neretai tampa sekso vergėmis ar yra priverstos susitaikyti su partnerių seksualine neištikimybe. Tačiau tarp mūsų yra tikrai nemažai moterų, kurių libido yra didesnis už jų mylimųjų.

MOTERŲ EJAKULIACIJA: kodėl dieviškasis orgazmas aplanko ne visas (71)

Skvirtingas arba moterų ejakuliacija. Šią orgazmo lydimą žodžiais sunkiai nusakomą palaimą patiria vos 10-40 proc. moterų. Nors apie moters ejakuliaciją kalbėjo dar Aristotelis, tačiau ir šiandien apie tai vis dar yra daug nežinomų dalykų. Australijoje tai trečia populiariausia mokslininkų sritis.

SEKSAS anksčiau ir dabar: kaip kardinaliai pasikeitė mūsų intymus gyvenimas

Visuomenėje nuolat keičiasi požiūris į seksą, kartais permainos vyksta tokiu greičiu, kad patys nespėjame persiorientuoti. Kai kas visiems laikams išėjo, tačiau kai kurių intymaus gyvenimo taisyklių ilgimės.

INTYMI ZONA: kodėl vyrus jaudina moters genitalijų kvapas? Atsakyk į klausimą ir laimėk prizų! (16)

Vyrų nosys jautresnės kvapams nei moterų. Specifiniai kvapai – tiek malonūs, tiek atgrasantys, gali įstrigti į atmintį ilgam. Gali atbaidyti, gali suvilioti... Moterys, norėdamos atkreipti į save dėmesį, priešingos lyties atstovus taip pat pirmiausiai stengiasi patraukti savo kvapu. Ir tikrai ne „Chanel“.

Moterų masturbacija: 5 dalykai, kuriuos praverstų žinoti (36)

Galbūt moterys apie tai kalba rečiau nei vyrai, bet masturbuojasi jos taip pat dažnai, kaip ir jie. Daugiau nei pusė 18-49 metų amerikiečių moterų tenkina save bent kartą per tris mėnesius. Kinsey instituto mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad seksualiai tenkinti save mėgsta tiek vienišos, tiek ištekėjusios ir nuolatinius lytinius santykius turinčios dailiosios lyties atstovės.

Kokia išdavystė skaudesnė – emocinė ar fizinė? (1)

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad moterims emocinis išdavystė yra daug skaudesnė ir sunkiau pakeliama nei fizinė neištikimybė. Vyrai tai vertina kiek kitaip.

Pagrindinės skyrybų priežastys – kodėl baigiasi meilė (7)

Australijos mokslininkai nustatė pagrindines priežastis, dėl kurių poros dažniausiai nutraukia meilės santykius.

Kaip santykiams sugrąžinti buvusią aistrą: šito jūs tikrai nesitikėjote (8)

Romantiški jausmai amžiais nesitęsia – tai žino kiekvienas, kuris sukuria santuoką ar bent jau palaiko rimtus santykius ilgiau nei metus. Pastovumas, kad ir kaip gaila būtų, tačiau nėra geriausias aistros draugas. Bėgant laikui dingsta naujumas, aprimsta emocijos, partneris tampa artimas – fizinis geismas palaipsniui nusilpsta. O gaila! Santykiams nėra nieko blogiau nei rutina, kurioje nelieka vietos aistrai. Tad kaip sugrąžinti geismą?

Kokių moterų vyrai niekada neves? (37)

Daugeliui, jei ne daugumai, moterų svarbiausias ir kone esminis gyvenimo įvykis yra santuoka. Tačiau yra ir tokia kategorija moterų, kurioms ištekėti niekaip nepavyksta. Kokios dailiosios lyties atstovės gąsdina vyrus, aiškinasi DELFI.lv.

Sekso pozos, kurias labiausiai dievina moterys (33)

Moterims pasiekti malonumą mylintis nėra taip jau paprasta. Ne paslaptis, kad vyrams reikia pasistengti, norint pamaloninti savo damą. Kad stengtis nebūtų taip sunku, o kartais pastangos pataikytų tiesiai į dešimtuką, pateikiame keletą pozų, kuria moterys dievina labiausiai.

Kaip elgtis norint suvilioti jums patinkantį zodiako ženklą ir kam jie negali atsispirti (14)

Ar žinojote, kad Vandeniai negali atsispirti merginos intelektui? O Skorpionus it magnetas traukia pašėlusios blogos mergaitės? Norite sužinoti kaip elgtis, norint suvilioti jums patinkantį zodiako ženklą? Tada šis straipsnis – kaip tik jums.