Ko (ne)valgyti, kad augtų?

 (21)
Nenuostabu, kad mano propaguotas mitybos racionas krūtinės augimui nedavė rezultatų. Pasirodo, reikia ne valgyti, o nevalgyti!
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
© Shutterstock nuotr.

Žinau, kad mama su tėčiu slaptai iš manęs pasijuokia, kad pasidaviau jų provokacijai ir pasekiau patarimu valgyti žalią tešlą, kopūstus ir mieles tam, jog augtų krūtinė. Ačiū dievui, kad dar nebuvau tokia patikli ir nepatikėjau draugių patarimais krūtis tepti grietine ir po to trinti vilnone kojine dainuojant „Suk suk rateli"...

Panaršiau internete ir galiu pasakyti, kad daugelio dietologų mintys dėl krūtinės sutampa - reikia rūpintis ne tuo, kas ją augina, o kas stabdo jos vystymąsi.

Anot sveikos mitybos specialistų, krūtų augimą gali įtakoti mėsa. Gyvuliai ir paukščiai šeriami hormoniniais preparatais tam, greičiau augtų. Jiems duodamuose maisto prieduose pasitaiko ir vyriško hormono - testosterono, kuris tikrai ne į gera moteriškoms formoms arba moteriško hormono estrogeno, kurio perteklius gali sutrikdyti krūtų vystymosi procesą. Žodžiu, iš kurios pusės bežiūrėsi - tiek sustabdymas, tiek sulėtinimas - yra ne tai, ko man reikia.

Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną. Žodžiu, nuo šiol lydėsiu mamą maisto pirkti. Atidžiau skaitysiu produktų etiketes arba šturmuosime ūkininkų turgus ir parduotuves - tikrai nenoriu vieną dieną pažvelgusi į veidrodį suprasti, kad ant manęs pradėjo augti viskas, išskyrus krūtis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Vyrai atvirai apie moterų gudrybes, kurios nuginkluoja ir kaitina kraują (1)

Kai jūsų vyras pasakoja jums savo seksualines aistras, būna bepigu jas įgyvendinti. O ką daryti, kai jūsų vyras nemėgsta pasakoti dalykų, kurie jį užveda. Pateikiame keletą patarimų, išsprūdusių iš stipriosios lyties atstovų lūpų. Šie triukai, sako vyrai, visada suveikia ir nuginkluoja.

Viskas apie moterų palaimą ir tai, kas darosi jų smegenyse orgazmo metu VIDEO (1)

Atliktų tyrimų duomenimis, daugiau nei 50 procentų moterų norėtų užsiimti seksu dažniau nei dabar užsiima. Net 75 procentai moterų norėtų mylėtis dažniau nei tris kartus per savaitę. 13 procentų dailiosios lyties atstovių geistų seksualinę energiją išlieti net šešis kartus per savaitę.

Malonesni pojūčiai – su namų gamybos lubrikantu. Pasigaminkite pačios! (4)

Tikrai ne viena iš mūsų esate bandžiusi lubrikantus. Galbūt norite pagerinti pojūčius seksualinių santykių metu, o gal tiesiog negalite be jų apsieiti dėl sausos intymios vietelės.

5 laimingų ir sėkmingų santykių paslaptys (1)

Gali būti, kad daugeliui jūsų harmoningi ir gražūs santykiai su antrąja puse yra viena didžiausių svajonių. Kaip tai pasiekti?

Ką žmonės painioja dėl „meilės sau“ sąvokos suvokimo (2)

Anokia paslaptis, kad dauguma žmonių šiai dienai išgirdę labai populiarią frazę „meilė sau“ – pašiaušia visus „pagaugus“ savo nugaroj ir „eina į kovą“ su protestiniais šūkiais“: „Bet palaukit! Meilė sau – tai EGO patenkinimas. Juk mes nenusipelnom jokios meilės! Juk tai „tik“ mūsų EGO!“.

SUŽINOK: ką tavo krūtinė atskleidžia apie charakterį (32)

Ko tik nesugalvoja tie seksologai! Štai visai neseniai jie nusprendė, kad moters charakterį gali apibūdinti ne tik tai, kaip ji elgiasi lovoje, bet ir jos krūtys. Pažvelkite į savąsias, įvertinkite, kokį vaisių jos labiausiai primena, ir sužinokite, kokia esate.

Patarimai moterims: 10 pagrindinių tabu lovoje (13)

Kokių dalykų ir kodėl neverta daryti lovoje su mylimuoju? Kas jį gali labai rimtai išgąsdinti, atbaidyti ar net įžeisti?

6 gudrybės – kad JAM labiau patiktum (17)

Kokia pagrindinė išsiskyrimų priežastis? Jis nebe toks, koks buvo santykių pradžioje. O ar tikrai jis buvo TOKS?

6 santykių taisyklės, kurios garantuos sėkmingą santuoką

Vestuvių dieną nei viena pora negalvoja, kad santuokinis gyvenimas gali būti sunkus, o santykiai – atšalti.

Griauname mitus: koks vyro pasididžiavimas – idealus? (96)

Nors moterys dažnai pirmenybę teikia kiek didesniems nei vidutinis penis, tačiau ilgalaikiuose santykiuose „vyriško pasididžiavimo“ dydis nėra toks jau reikšmingas. Tai paaiškėjo atlikus mokslinį tyrimą.

Šokiruoja: 84 metų legendinis Rusijos aktorius vedė 24-erių merginą FOTO (176)

Sakote, kad meilei amžius nėra svarbus? Labai klystate. Mūsų visuomenę dar vis šokiruoja santuokos, kai tarp partnerių 60 metų skirtumas.

Dažniausios skyrybų priežastys, apie kurias net nepagalvojame (15)

Tai tema, kuria kalbėti mažiausiai norime, tačiau grėsminga statistika rodo, kad kasmet skiriasi vis daugiau susituokusių porų. Kas dėl to kaltas?

Grėsmė, kuri gali lydėti jūsų santykius (3)

„Vyrui nesakysiu, kad pirkau“, – mirkteli draugė, grūsdama į rankinę naują lūpdažį. Jos gyvenime „vyrui nesakysiu“ būna ir daugiau – kai išeina su draugais valandą kitą pasėdėti baruose, pasakiusi, kad žiūrės romantinę komediją su pussesere, kai nusipirkusi naują suknelę apsimeta, kad ši seniai kabėjo spintoje. Tačiau atsargios pastabos apie vyro pavydą ir norą kontroliuoti nuo jos nuteka kaip vanduo nuo žąsies – santykiai juk turi alsuoti drama.

Jennifer Aniston po vestuvių sunku atpažinti FOTO (16)

Tik grįžę iš labai prabangaus medaus mėnesio Bora Bora saloje, į kurį vyko po slaptų vestuvių, aktorė Jennifer Aniston ir jos mylimasis Justinas Theroux atrodė ne tik labai laimingi, bet priaugę papildomų kilogramų.

Zodiako ženklai: kuris neištikimiausias, o kuris tobulas partneris?

Akivaizdu, kad vieni žmonės gali metų metus gyventi su vienu partneriu, o štai kiti vos išėję į gatvę dairosi į svetimus. Ir nieko čia nepadarysi! Kiekvienas iš mūsų gimė su tam tikromis charakterio savybėmis, kurias mums iš anksto nulėmė motina gamta.