Ginekologas ragina moteris vaikščioti be kelnaičių

 (200)
Apie stringų poveikį mūsų sveikatai jau rašėme. O ginekologas iš Belgijos siūlo apskritai nemūvėti kelnaičių.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
© Shutterstock nuotr.

Jeanas-Pierre'as Martinezas, atlikęs eksperimentą, tyręs bei stebėjęs šimtus moterų, tvirtina, kad kelnaitės kenkia moters sveikatai: spaudžia, sutrikdo kraujotaką, sukelia kandidozę ir netgi neigiamai veikia moters galimybę pastoti. Jo įsitikinimu, net ir menkiausia kelnaičių juostelė spaudžia lyties organus.

Ginekologo Martinezo nuomone, moterys apskritai turėtų būti drąsios, ryžtingos ir išsiversti be kelnaičių, išskyrus, žinoma, „kritines dienas". Ypač griežtai medikas pasisako apie tampres ir aptemptus džinsus - juos derėtų mautis tik ant nuogo užpakaliuko. Jokių kelnaičių!

O visiška blogybe ginekologas laiko moters įprotį miegoti su kelnaitėmis. Dažnai dar būna, kad iš nuovargio, tingėjimo ar apsileidimo moterys griūva į lovą nusirengusios tik viršutinius drabužius. Visą parą - su tomis pačiomis kelnaitėmis! Jeanas-Pierre'as Martinezas įsitikinęs, kad kelnaitės sukuria šiltą, drėgną ir pavojingą terpę. Kai vagina turėtų vėdintis, būti sausa, ją moteris paverčia ligų buveine.

„Miegokite pusnuogės, jei norite, likite su naktiniais marškinėliais, tačiau - jokių kelnaičių. Leiskite savo organizmui pailsėti, apdovanokite jį bent 8 valandų laisve. Nevaržykite savęs!", - ragina medikas.

Bet aš galvoju, ar man tinka to Martinezo patarimai. Mano ne tik kritinės dienos būna pastebimos, bet ir ovuliacija. Šlapiuoju, ir nemenkai. Be to, ir šiaip visokių išskyrų juk būna... Tai nejaugi higieniška, kai viskas liks ant kelnių ar sijono, pagaliau - pėdkelnių? Be to, dabar yra kelnaičių, kurios lazeriu apipjaustytos - nei siūlių jokių, nei gumelių, nei veržimo.

Mano verdiktas griežtas: net nežadu atsisakyti kelnaičių. Be kelnaičių būsiu tik tada, kai norėsiu įaudrinti vaikiną. Per kokį nors vakarėlį jam sušnabždėsiu, kad po suknele nemūviu nieko. Bet šitą scenarijų pasiliksiu tam kartui, kai turėsiu vaikiną...

Susiję straipsniai:

Stringai kenkia sveikatai

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Mokslininkai pagaliau nustatė, koks yra tobulas... penis (28)

Naujas tyrimas pagaliau pateikė atsakymą į seną klausimą – koks gi yra tobulas penis.

Didžiausios klaidos, sugriaunančios intymius poros santykius (1)

„Su gimtadieniu”, – sumurkė vyras labai intymią akimirką, ir įkarštis meilės žaidimams iškart atvėso. Yra dalykų, kurių džiaugiantis vienas kitu kalbėti nedera – jie atšaldo labiau nei ledinio vandens kibiras arba nukreipia mintis tokia linkme, kad visos išsvajotos viršūnės tampa nykiomis kalvelėmis. Čia savo juodą darbą dar kuo puikiausiai atlieka ir proginis seksas.

Tyrimų rezultatai: lovoje TO moterys nenori daryti (66)

Moterų ir vyrų poreikiai seksualiniame gyvenime labai skiriasi. Jai reikia švelnumo, glamonių ir bučinių, jam – kuo aštresnių pojūčių. Jei seksualinės svajonės nesutampa, metas rimtai pakalbėti ir išsiaiškinti, ko jūs abu tikitės iš santykių.

Jazmin Grimaldi atskleidė tamsiausias garsios šeimos paslaptis FOTO (16)

Apie Monako princo Alberto dukterį Jazmin Grace Grimaldi mažai kas žinojo, dabar 24 m. moteris pirmą kartą viešai prabilo apie santykius su tėvu ir su senele Grace Kelly.

Ir vėl šokiruoja: Lindsay Lohan pliaže užmiršo dėvėti maudomuką (7)

Niekam jau ne naujiena, kad 29 metų Lindsay nuolat įklimpsta į skandalus ir sulaukia audringos visuomenės reakcijos. Jauna mergina jau yra tiek daug patyrusi, kad ir senoliai tiek nepapasakotų istorijų (ir tokių spalvingų!).

Verta žinoti: vienas žingsnis iki neištikimybės (24)

Žavus juodaplaukis įsmeigė į mane rudas akis viduryje gatvės, pabučiavo ranką ir paklausė: ar jūsų vyras sako jums komplimentus?

Labai turtingi vyrai, kurių glėbį šildo itin jaunos merginos FOTO (37)

Šiandien jokia naujiena, kai sužinome, kad labai pagyvenęs milijonierius šalia savęs glaudžia keliomis dešimtimis jaunesnę merginą. Vieni pasipiktinę klausia, kuo gali sužavėti toks senolis gražią, jauną moterį? Kiti tvirtina, kad tai naujoji karta moterų, dėl materialinės gerovės galinčių numoti ranka į fizinę išvaizdą. Neatmetama ir tokia galimybė, kad greta brandaus, savimi pasitikinčio vyriškio jos tiesiog jaučiasi saugesnės.

Nudistų pliažo taisyklės: kaip elgtis ir kokių klaidų nedaryti? (35)

Ar kada esate buvę nudistų pliaže? Užsienyje tai beveik norma, net nereikia specialių nuogaliams skirtų paplūdimių, nes žmonės kur kas labiau atsipalaidavę ir nesigėdija savo kūno. Kita vertus, natūralu, kad ne visi nori stebėti šalia gulinčio poilsiautojo genitalijas.

Ar moters seksualumas ir žavesys atsiskleidžia jai sulaukus 40 metų? (10)

Per abiturientų išleistuves jaunos gazelės spraudžiasi į kuo moteriškesnes suknias, o perkopusios trisdešimt šoka į džinsus ir bando atrodyti kaip moksleivės. Kur dingsta tas tarpsnis, kai galėtume atrasti arba išrasti savo moteriškumą, nesislėpdamos už namo dydžio rankinių, uniforminių džinsų, sportbačių, palapinės pločio džemperių, studentiškų suknelių, kurias praeiviai palaiko pižamomis, rėksmingų mados ženklų, užgožiančių asmenybę?

INTYMU: sekso pozos, kurios degina daugiausiai kalorijų (2)

Daugelis sutiks, kad intymūs santykiai – tai bene efektyviausias būdas deginti kalorijas. Ar kada pagalvojote, kokiai mankštai ar treniruotei prilygsta karštas sekso seansas?

30 intriguojančių faktų apie seksą, kurių nežinojote (21)

Prastas seksas – labai rimta skyrybų priežastis. Taip įsitikinę 50 proc. moterų ir 44 proc. vyrų. Kuo daugiau žinai, tuo mažiau miegi, nes nori viską išbandyti ir patikrinti. Taip gali nutikti, įžengus į intymaus gyvenimo zoną.

Šokiruojančios nuotraukos: nėščia Kim Kardashian nenorėjo, kad šie kadrai pasiektų viešumą (26)

Kim Kardashian niekada nebuvo iš tų, kurios baimintųsi demonstruoti savo kūno linijas. Panašu, kad ir nėštumas jos požiūrio nė kiek nepakeitė. Ji net neatsisako kompromituojančių fotosesijų, kuriose atrodo lyg laisvo elgesio moteris.

Triukas, kuris garantuos tobulus poros santykius (2)

Neištvėriau, pasiūliau draugei įrašyti savo pokalbius su vyru. Mes sėdėjome dviese lauko kavinėje, ji ruošėsi paskui darbo pasiūlymą gavusį vyrą vykti į Didžiąją Britaniją ir ten išspręsti santykių rebusą: įsimylėti iš naujo arba skirtis. Po keturių metų santuokos ir vaiko jautėsi įmesta į baigiantį užakti tvenkinį be romantikos raibulių. Viskas lyg ir neblogai, bet kasdienė monotonija jau pjauna gyvą nervą.

Atviros išpažintys: kokia sekso poza pati maloniausia (34)

Apie tai, kokios sekso pozos patinka, daugelis porų nėra linkusios garsiai kalbėti. Juk tai taip asmeniška ir intymu. Taip pat – ir individualu. Kas užveda ir į beprotiškų aistrų sūkurį nuneša vienus, kitiems gali nesukelti jokių emocijų.

Vyrai atvirai: mano seksualinės fantazijos (12)

Moterys, pasižyminčios neribota fantazija, įvairiausius sekso scenarijus galvoje prasuka LABAI dažnai. O kaip vyrai, ar jie dažnai pasineria į erotines fantazijas? Apie ką jie dažniausiai galvoja savo slapčiausiose mintyse?