Ginekologas ragina moteris vaikščioti be kelnaičių

 (200)
Apie stringų poveikį mūsų sveikatai jau rašėme. O ginekologas iš Belgijos siūlo apskritai nemūvėti kelnaičių.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
© Shutterstock nuotr.

Jeanas-Pierre'as Martinezas, atlikęs eksperimentą, tyręs bei stebėjęs šimtus moterų, tvirtina, kad kelnaitės kenkia moters sveikatai: spaudžia, sutrikdo kraujotaką, sukelia kandidozę ir netgi neigiamai veikia moters galimybę pastoti. Jo įsitikinimu, net ir menkiausia kelnaičių juostelė spaudžia lyties organus.

Ginekologo Martinezo nuomone, moterys apskritai turėtų būti drąsios, ryžtingos ir išsiversti be kelnaičių, išskyrus, žinoma, „kritines dienas". Ypač griežtai medikas pasisako apie tampres ir aptemptus džinsus - juos derėtų mautis tik ant nuogo užpakaliuko. Jokių kelnaičių!

O visiška blogybe ginekologas laiko moters įprotį miegoti su kelnaitėmis. Dažnai dar būna, kad iš nuovargio, tingėjimo ar apsileidimo moterys griūva į lovą nusirengusios tik viršutinius drabužius. Visą parą - su tomis pačiomis kelnaitėmis! Jeanas-Pierre'as Martinezas įsitikinęs, kad kelnaitės sukuria šiltą, drėgną ir pavojingą terpę. Kai vagina turėtų vėdintis, būti sausa, ją moteris paverčia ligų buveine.

„Miegokite pusnuogės, jei norite, likite su naktiniais marškinėliais, tačiau - jokių kelnaičių. Leiskite savo organizmui pailsėti, apdovanokite jį bent 8 valandų laisve. Nevaržykite savęs!", - ragina medikas.

Bet aš galvoju, ar man tinka to Martinezo patarimai. Mano ne tik kritinės dienos būna pastebimos, bet ir ovuliacija. Šlapiuoju, ir nemenkai. Be to, ir šiaip visokių išskyrų juk būna... Tai nejaugi higieniška, kai viskas liks ant kelnių ar sijono, pagaliau - pėdkelnių? Be to, dabar yra kelnaičių, kurios lazeriu apipjaustytos - nei siūlių jokių, nei gumelių, nei veržimo.

Mano verdiktas griežtas: net nežadu atsisakyti kelnaičių. Be kelnaičių būsiu tik tada, kai norėsiu įaudrinti vaikiną. Per kokį nors vakarėlį jam sušnabždėsiu, kad po suknele nemūviu nieko. Bet šitą scenarijų pasiliksiu tam kartui, kai turėsiu vaikiną...

Susiję straipsniai:

Stringai kenkia sveikatai

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Jennifer Aniston po vestuvių sunku atpažinti FOTO (7)

Tik grįžę iš labai prabangaus medaus mėnesio Bora Bora saloje, į kurį vyko po slaptų vestuvių, aktorė Jennifer Aniston ir jos mylimasis Justinas Theroux atrodė ne tik labai laimingi, bet priaugę papildomų kilogramų.

Zodiako ženklai: kuris neištikimiausias, o kuris tobulas partneris?

Akivaizdu, kad vieni žmonės gali metų metus gyventi su vienu partneriu, o štai kiti vos išėję į gatvę dairosi į svetimus. Ir nieko čia nepadarysi! Kiekvienas iš mūsų gimė su tam tikromis charakterio savybėmis, kurias mums iš anksto nulėmė motina gamta.

Princesė, kurią kankina didesni išbandymai nei Katę Middleton FOTO (2)

Visuomenė ant rankų nešioja jiems patinkančius žmones, tačiau akimirksniu gali virsti labai žiauria minia, smerkiančia, įžeidinėjančia ir neleidžiančia ištaisyti savo klaidų. Karališkosios šeimos vyrų išrinktosioms kiekvieną dieną tenka kovoti ir įrodinėti, kad jos buvo vertos princesių statuso.

Ar suspėjai į traukinį? Tinkamiausias amžius santuokai (9)

Tyrėjai apskaičiavo, kokio amžiaus geriausia tuoktis – bet ar verta tuo tikėti?

Sužinokite: kas vyksta jūsų kūne ir smegenyse, kai įsimylite ar mylitės (5)

Ko gero visi žinome visą tiesą apie bitutes ir paukščiukus, bet ar žinome, kas iš tiesų vyksta mūsų kūne ir galvoje, kai iki ausų įsimylime ir atsiduodame jausmams? Pateikiame keletą įdomių faktų apie meilę ir seksą, kurie gali jus nustebinti.

KARŠTA: Pippa Middleton pademonstravo tobulas savo kūno linijas! (31)

Atostogų metu jaunesnioji Kates Middleton sesutė Pippa Middleton parodė, kad ilgos valandos, praleistos sporto salėje, nenuėjo veltui.

Neramumai karalystėje: naujienos apie braškančią Kates Middleton ir princo Williamo santuoką (30)

Tai pora, apie kurios meilę ir santykius dar ilgai skambės įvairiausi gandai bei legendos. Nieko keisto, kad kartas nuo karto sužinome naujienų apie tai, kad karališkąją Kates Middleton ir princo Williamo šeimą ištiko krizė.

Seksualiausi ir labiausiai pasileidę Zodiako ženklai (16)

Galbūt dabar suprasite, kodėl tam tikri žmonės nenusakomai traukia. O galbūt ir pati esate nesustabdoma viliokė?

Skaitytojos išpažintis: kas mane po 10 metų paskatino nutraukti romaną su vedusiu vyru (44)

Šioje istorijoje rasite viską, apie ką galėtumėte pagalvoti tik tamsiausiame sapne. Išdavystės, melas, vyro veidmainystės, baimė ir netikrumas dėl to, kas laukia rytoj... Mūsų skaitytojos Vitalijos laiškas sugraudins iki ašarų ir parodys, kaip lengvai moterys kartais tampa savo pačių aukomis.

Britney Spears vulgaraus įvaizdžio klaida jus nustebins FOTO (4)

Būna tokių moterų, kurioms niekaip nepavyksta susitaikyti su bėgančiais metais. Jos bando įsisprausti į per mažus sijonus, laikosi griežčiausių dietų, pasidažo lyg pilnametystės laukiančios paauglės. Atlikėja Britney Spears, panašu, taip pat išgyvena kovos su neišvengiama branda etapą.

Kaip mylėtis ilgiau? Patarimai JAM ir JAI (6)

Nors daugelis porų santykių pradžioje lytinio akto trukmės nesureikšmina, tačiau vėliau tai tampa aktualu. Aišku, jei prisižiūrėjote erotinių filmų, ir įsivaizduojate, kad mylėtis turėtumėte visą naktį, teks nusileisti ant žemės. Tokie atvejai itin reti (abejonių kelia ir jų nauda poros santykiams). Tačiau yra keletas gudrybių, kurios padės tiek, vyrui, tiek moteriai ilgiau džiaugtis meilės žaidimais.

Nustebsite: Katie Holmes ties pavojinga vulgarumo riba FOTO (16)

Ilgakojė Katie Holmes, kuri kasdien atrodo tiesiog tobulai, šį kartą pasirinko tokią trumpą suknelę, kuri vos dengia jos užpakaliuką. Paparacai, aišku, nepraleido progos įamžinti šį vaizdelį!

Dvi didžiausios problemos, atsirandančios kiekvienos poros santykiuose (8)

Per patį močiutės jubiliejaus įkarštį vyras po stalu ima maigyti mobilųjį. Užputoju kaip pigus vynas – darnios poros santykiuose komunikuoti reikia gyvai vienas su kitu, palaikyti šeimyniškus pokalbius prie stalo, o ne naršyti internete. Komunikaciniai prasilenkimai porų gyvenimą nuodija ne prasčiau nei intymumo nesklandumai, taigi pasiryžtu reikalus pataisyti.

Paprasta gudrybė, kaip pagerinti poros seksualinį gyvenimą (13)

Galima tikėti šiais tyrimai, galima ir ne, tačiau verta sužinoti, kas gali paveikti vyro potraukį.

5 būdai, kaip būti geresnei lovoje

Jei nusprendėte, kad metas pagerinti savo įgūdžius miegamajame, siūlome išbandyti keletą triukų, kurie labai patiks jūsų antrajai pusei.