Ginekologas ragina moteris vaikščioti be kelnaičių

 (200)
Apie stringų poveikį mūsų sveikatai jau rašėme. O ginekologas iš Belgijos siūlo apskritai nemūvėti kelnaičių.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
© Shutterstock nuotr.

Jeanas-Pierre'as Martinezas, atlikęs eksperimentą, tyręs bei stebėjęs šimtus moterų, tvirtina, kad kelnaitės kenkia moters sveikatai: spaudžia, sutrikdo kraujotaką, sukelia kandidozę ir netgi neigiamai veikia moters galimybę pastoti. Jo įsitikinimu, net ir menkiausia kelnaičių juostelė spaudžia lyties organus.

Ginekologo Martinezo nuomone, moterys apskritai turėtų būti drąsios, ryžtingos ir išsiversti be kelnaičių, išskyrus, žinoma, „kritines dienas". Ypač griežtai medikas pasisako apie tampres ir aptemptus džinsus - juos derėtų mautis tik ant nuogo užpakaliuko. Jokių kelnaičių!

O visiška blogybe ginekologas laiko moters įprotį miegoti su kelnaitėmis. Dažnai dar būna, kad iš nuovargio, tingėjimo ar apsileidimo moterys griūva į lovą nusirengusios tik viršutinius drabužius. Visą parą - su tomis pačiomis kelnaitėmis! Jeanas-Pierre'as Martinezas įsitikinęs, kad kelnaitės sukuria šiltą, drėgną ir pavojingą terpę. Kai vagina turėtų vėdintis, būti sausa, ją moteris paverčia ligų buveine.

„Miegokite pusnuogės, jei norite, likite su naktiniais marškinėliais, tačiau - jokių kelnaičių. Leiskite savo organizmui pailsėti, apdovanokite jį bent 8 valandų laisve. Nevaržykite savęs!", - ragina medikas.

Bet aš galvoju, ar man tinka to Martinezo patarimai. Mano ne tik kritinės dienos būna pastebimos, bet ir ovuliacija. Šlapiuoju, ir nemenkai. Be to, ir šiaip visokių išskyrų juk būna... Tai nejaugi higieniška, kai viskas liks ant kelnių ar sijono, pagaliau - pėdkelnių? Be to, dabar yra kelnaičių, kurios lazeriu apipjaustytos - nei siūlių jokių, nei gumelių, nei veržimo.

Mano verdiktas griežtas: net nežadu atsisakyti kelnaičių. Be kelnaičių būsiu tik tada, kai norėsiu įaudrinti vaikiną. Per kokį nors vakarėlį jam sušnabždėsiu, kad po suknele nemūviu nieko. Bet šitą scenarijų pasiliksiu tam kartui, kai turėsiu vaikiną...

Susiję straipsniai:

Stringai kenkia sveikatai

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Pribloškianti meilužės išpažintis: jų žmonos MAN TURĖTŲ PADĖKOTI (18)

Moteris, turėjusi ilgalaikius romanus su vedusiais vyrais, pribloškė savo atvira išpažintimi. Ji teigė, kad romanai padėjo šeimoms išsaugoti santuoką. 45-erių našlė Gweneth Lee neabejoja, kad suviliojusi vedusius vyrus jų žmonoms padarė didelę paslaugą, už kurią jos turi būti dėkingos.

Vyrai atvirai apie tai, KOKIAS KLAIDAS moterys daro oralinio sekso metu (57)

Raudonuodami, kuklindamiesi, tačiau jie vis dėlto išdrįso pakalbėti apie seksą. Vyrai paatviravo apie tai, kokias didžiausias klaidas moterys daro oralinio sekso metu.

Moters pagalbos prašymas: noriu daugiau SEKSO už savo vyrą (32)

Mūsų visuomenėje dažnai manoma, kad milžinišką seksualinį apetitą turi vyrai, o jų negalinčios „išmaitinti“ moterys neretai tampa sekso vergėmis ar yra priverstos susitaikyti su partnerių seksualine neištikimybe. Tačiau tarp mūsų yra tikrai nemažai moterų, kurių libido yra didesnis už jų mylimųjų.

MOTERŲ EJAKULIACIJA: kodėl dieviškasis orgazmas aplanko ne visas (71)

Skvirtingas arba moterų ejakuliacija. Šią orgazmo lydimą žodžiais sunkiai nusakomą palaimą patiria vos 10-40 proc. moterų. Nors apie moters ejakuliaciją kalbėjo dar Aristotelis, tačiau ir šiandien apie tai vis dar yra daug nežinomų dalykų. Australijoje tai trečia populiariausia mokslininkų sritis.

SEKSAS anksčiau ir dabar: kaip kardinaliai pasikeitė mūsų intymus gyvenimas

Visuomenėje nuolat keičiasi požiūris į seksą, kartais permainos vyksta tokiu greičiu, kad patys nespėjame persiorientuoti. Kai kas visiems laikams išėjo, tačiau kai kurių intymaus gyvenimo taisyklių ilgimės.

INTYMI ZONA: kodėl vyrus jaudina moters genitalijų kvapas? Atsakyk į klausimą ir laimėk prizų! (11)

Vyrų nosys jautresnės kvapams nei moterų. Specifiniai kvapai – tiek malonūs, tiek atgrasantys, gali įstrigti į atmintį ilgam. Gali atbaidyti, gali suvilioti... Moterys, norėdamos atkreipti į save dėmesį, priešingos lyties atstovus taip pat pirmiausiai stengiasi patraukti savo kvapu. Ir tikrai ne „Chanel“.

Moterų masturbacija: 5 dalykai, kuriuos praverstų žinoti (36)

Galbūt moterys apie tai kalba rečiau nei vyrai, bet masturbuojasi jos taip pat dažnai, kaip ir jie. Daugiau nei pusė 18-49 metų amerikiečių moterų tenkina save bent kartą per tris mėnesius. Kinsey instituto mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad seksualiai tenkinti save mėgsta tiek vienišos, tiek ištekėjusios ir nuolatinius lytinius santykius turinčios dailiosios lyties atstovės.

Kokia išdavystė skaudesnė – emocinė ar fizinė? (1)

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad moterims emocinis išdavystė yra daug skaudesnė ir sunkiau pakeliama nei fizinė neištikimybė. Vyrai tai vertina kiek kitaip.

Pagrindinės skyrybų priežastys – kodėl baigiasi meilė (7)

Australijos mokslininkai nustatė pagrindines priežastis, dėl kurių poros dažniausiai nutraukia meilės santykius.

Kaip santykiams sugrąžinti buvusią aistrą: šito jūs tikrai nesitikėjote (8)

Romantiški jausmai amžiais nesitęsia – tai žino kiekvienas, kuris sukuria santuoką ar bent jau palaiko rimtus santykius ilgiau nei metus. Pastovumas, kad ir kaip gaila būtų, tačiau nėra geriausias aistros draugas. Bėgant laikui dingsta naujumas, aprimsta emocijos, partneris tampa artimas – fizinis geismas palaipsniui nusilpsta. O gaila! Santykiams nėra nieko blogiau nei rutina, kurioje nelieka vietos aistrai. Tad kaip sugrąžinti geismą?

Kokių moterų vyrai niekada neves? (37)

Daugeliui, jei ne daugumai, moterų svarbiausias ir kone esminis gyvenimo įvykis yra santuoka. Tačiau yra ir tokia kategorija moterų, kurioms ištekėti niekaip nepavyksta. Kokios dailiosios lyties atstovės gąsdina vyrus, aiškinasi DELFI.lv.

Sekso pozos, kurias labiausiai dievina moterys (33)

Moterims pasiekti malonumą mylintis nėra taip jau paprasta. Ne paslaptis, kad vyrams reikia pasistengti, norint pamaloninti savo damą. Kad stengtis nebūtų taip sunku, o kartais pastangos pataikytų tiesiai į dešimtuką, pateikiame keletą pozų, kuria moterys dievina labiausiai.

Kaip elgtis norint suvilioti jums patinkantį zodiako ženklą ir kam jie negali atsispirti (14)

Ar žinojote, kad Vandeniai negali atsispirti merginos intelektui? O Skorpionus it magnetas traukia pašėlusios blogos mergaitės? Norite sužinoti kaip elgtis, norint suvilioti jums patinkantį zodiako ženklą? Tada šis straipsnis – kaip tik jums.

Kaip patikrinti, ar JIS buvo neištikimas ir mylėjosi su kita (67)

Savaitgalį su savo brangiuoju leidote atskirai ir nesate įsitikinusi jo šventumu? Turite įtarimų, kad jo glėbyje tirpo kita moteris? Toks blaškymasis ir spėlionės varo į neviltį. Tačiau jūs galite patikrinti savo vyro ištikimybę keliais paprastais ir patikrintais būdais.

3 patys aistringiausi ir seksualiausi zodiako ženklai, kurie susuks galvą kiekvienam (57)

Yra žmonių, kurie visada traukia priešingą lytį. Po išskirtiniais ženklais gimę žmonės yra patys aistrigniausi ir seksualiausi. Nesvarbu, kaip jie bebūtų apsirengę ir ką bedarytų, šių trijų zodiako ženklų atstovai yra neįtikėtinai patrauklūs ir savo charizma gali išvesti iš proto kiekvieną!